PIRKINIŲ KREPŠELIS
Viso:
0.00 €

APIE MUS

Esame šeimos verslas. Dalį mūsų parduodamų eglučių išauginame savo sodyboje, šiam pomėgiui ir verslui skirdami didelę dalį savo laisvalaikio. Kitas eglutes Jums siūlome bendradarbiaudami su geriausiais Lietuvos ir Danijos eglučių augintojais. Aktyviai domimės Lietuvos, Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos eglučių augintojų patirtimi ir naujausiais pasiekimais. Šia veikla domimės ir eglutes Lietuvoje auginame nuo 2011 m.

KODĖL TIKROS KALĖDŲ EGLUTĖS?

Daugelis žmonių prieš šventes užduoda sau klausimą – tikrą ar dirbtinę eglutę šiemet puošti? Jei rinktis tikrą medelį – kirstą ar
vazone? Pastaraisiais metais asortimentas prasiplėtė, o išsirinkti tapo dar sunkiau, nes šalia įprastų eglučių dabar jau siūlomos ir sidabrinės, „daniškos“ eglutės.


Mes tikime, kad Šv. Kalėdas geriausia sutikti papuošus tikrą kalėdų eglutę. Niekas negali pakeisti natūralaus gamtos grožio ir kvapo svarbiausių švenčių metu. Dažnai dirbtinės eglutės gali būti gerokai pigesnė alternatyva. Vis dėlto, ne viskas gali būti vertinama vien tik kaina, o ypač ruošiantis gražiausioms metų šventėms.


Kanadoje 2009 m. paskelbtas tyrimas atskleidė, kad tikros eglutės teigiamai veikia aplinką, kadangi jos vidutiniškai auginamos kaip tikri medžiai net 8-9 metus. Tuo tarpu dirbtinių eglučių poveikis aplinkai yra neigiamas, kadangi tai yra žmogaus sukurtos pramonės, ne gamtos produktas.


Pavyzdžiui, nusipirkus dirbtinę eglutę ją reiktų naudoti ne mažiau kaip 20 metų tam, kad poveikis aplinkai susilygintų su kasmet perkamos kirstinės eglutės transportavimo ir perdirbimo sukeliamu poveikiu aplinkai. Jei lygintume su vazonuose auginamomis eglutėmis šis laikas būtų dar ilgesnis. Vidutiniškai dirbtinės eglutės naudojamos tik 6-8 metus..

KAIP AUGINAME

Visos mūsų eglutės yra auginamos specialiai Jūsų šventėms. 3-4 metų sodinukus mes įsigyjame iš geriausių Lietuvos ir užsienio medelynų. Eglutes auginame savo sodyboje Ukmergės rajone. Eglutėms dėmesį skiriame nuolat – ne tik prieš šventes ir prekybos sezoną. Pavasarį pasodinę,vasarą prižiūrime, kad joms nieko netrūktų ir jos augtų formuodamos gražią, taisyklingą ir vešlią lają.


Rudenį ir žiemą eglutėms padedame peržiemoti apsaugodami jas nuo gretimo miško žvėrių. Visos mūsų eglutės vazonuose yra auginamos nuo pat pirmųjų metų, todėl jų šaknys lieka nesužalotos ir gyvybingos.


Tinkamai prižiūrimos iki persodinimo pavasarį, jos turi puikias galimybes prigyti ir greitai užaugti Jūsų sode ar sodyboje. Kartu su eglutėmis Jūs įsigyjate dalelę nuoširdaus mūsų darbo dėl gražiausių Jūsų švenčių.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU.

Daugiau infomacijos Privatumo politikoje.