PIRKINIŲ KREPŠELIS
Viso:
0.00 €

PRENUMERATA

EGLUČIŲ PRENUMERATA – KODĖL VERTA?

Siūlome naują paslaugą - kasmetinės eglutės prenumeratą.


Labai džiaugiamės, kad kasmet mūsų klientų būrys didėja, todėl nusprendėme lojaliems klientams pasiūlyti naują paslaugą - eglutės prenumeratą. Užsiprenumeravus eglutę jau pirmaisiais metais eglutę pirksite su simboline 1% nuolada, antraisiais 7%, trečiaisiais 10%, 4 ir daugiau metų iš eilės perkantys klientai eglutę pirks net su 15% nuolaida!


Kaip prenumerata veikia? Eglučių prenumeratoriai artėjant šventėms nurodytu el. paštu gaus priminimą dėl eglutės prenumeratos su nuoroda į užsakymo puslapį, kuriame galėsite pasirinkti eglutės rūšį, dydį, patvirtinti / atšaukti užsakymą ar keisti pristatymo adresą. Atsiųsime sąskaitą apmokėjimui, o eglutę pristatysime nurodytu laiku Jums tiesiai į namus.


Kodėl verta prenumeruotis? Apie artėjančias šventes priminsime el. laišku, o perkantiems eglutes iš anksto pristatysime gražiausias iš gražiausių. Sutaupysite ir laiko, ir pinigų, nes jūsų nuolaida kasmet didės.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU.

Daugiau infomacijos Privatumo politikoje.