PIRKINIŲ KREPŠELIS
Viso:
0.00 €

KAIP UŽAUGINTI EGLĘ

Eglutės sėklos – stilinga, netikėta ir jauki dovana sau, bičiuliams ar kolegoms!

Dažnai atrodo, kad visus metus tik skubame ir dirbame nerasdami progos sustoti. Skubėjimas dar labiau sustiprėja prieš pat žiemos šventes, kai pasimetę ieškome ne tik dovanų , bet ir kalėdinės eglutės savo namams. Siūlome idėją ir tikime, jog ji padės puoselėti prasmingas šventes bei išspręs sunkius galvosūkius dėl dovanų.

Aukštos kokybės (90 proc. daigumo) eglučių sėklos – tai kalėdinis stebuklas, kuris išsipildo rūpestingai daiginant, sėjant ir pridedant meilės. Užsiauginti Kalėdų eglutę kantriems žmonėms bus lengva, o nuolat spurdantiems taps maloniu iššūkiu, kurio rezultatas – pačių išaugintas Kalėdų medis namuose!

Kam galima padovanoti eglės sėklas? Artimiesiems bei verslo klientams. Juk kurti santykius su kolegomis ir artimaisiais reikia kantrybės, laiko, noro ir pastangų. Simbolinė dovana apie augimą kartu, leis pabrėžti jūsų bendradarbiavimo ar tvarių santykių svarbą.

Mūsų eglių sėklos parduodamos dailioje pakuotėje, kurios dizainą kūrė profesionalai: subtilios žemės spalvos, patogus pakuotės dydis siųsti paštu ar įsidėti į kišenę kai planuoji susitikimą su verslo klientu. Ant pakuotės pateikiama daiginimo ir auginimo instrukcija, o šalia vieta jūsų linkėjimui. Dovana taps labiau asmeniška ir artima užrašius palinkėjimą ranka.

Kaip užsiauginti eglutę:

  1. Prieš daiginimą sėkla 1-3 mėnesius turi būti laikoma šaltai ir drėgnai lauko sąlygomis arba tiesiog šaldytuve. Ideali laikymo temperatūra – 3-5 laipsniai Celsijaus.
  2. Sėklas daiginkite 8 savaites prieš sodinimą. Nors dauguma sėklų gali išlikti daigios 3–5 metus, tačiau jų daigumo tikimybė antrais ir vėlesniais metais, priklausomai nuo laikymo sąlygų, gali sumažėti.
  3. Jeigu dėl kokių nors priežasčių negalite daiginti iš karto, laikykite sėklas vėsiai ir tamsiai.
  4. Laikomas sėklas reikia laikas nuo laiko patikrinti ir pavartyti, kad jos gautų deguonies ir nepelytų.
  5. Sodinukus sodinti anksti pavasarį tiesiai į paruoštą lysvę, konteinerius ar tiesiog plastikines dėžutes nuo vaisių ar saldainių. Taip pat galima auginti vazone namuose. Kuo smulkesnės sėklos, tuo plonesniu žemės sluoksniu jas reikia užberti.
  6. Lauko sąlygomis pasėtas sėklas reikia apsaugoti nuo kurmių, paukščių bei didesnių šalčių.
  7. Sausi orai pavojingi dygstančioms sėkloms – stenkitės palaikyti tinkamą dirvos drėgmę.
  8. Pradėję augti medeliai 2-3 kartus tręšiami azotinėmis trąšomis. Nuo liepos vidurio tręšiama kalio ir fosforo trąšomis. Spygliuočiai tręšiami trąšomis, kuriose nėra chloro.
  9. Persodinti galima tik antraisiais metais, taip pat reikėtų naikinti piktžoles ir papildomai tręšti.

Perkant:

1 vnt - 3.00 EUR
5 vnt - 14.55 EUR
10 vnt - 28.50 EUR
20 vnt - 55.80 EUR
30 vnt - 81.00 EUR
50 vnt - 132.00 EUR

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU.

Daugiau infomacijos Privatumo politikoje.